Таку думку шеф-редакторка інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна висловила в авторській програмі Сергія Лещенка "Що це було?" на 24 каналі. За її словами, українських виборців можна умовно поділити на 2 категорії – біло-блакитну та помаранчеву.

До теми Час минув, – Кошкіна відповіла, чи є в Порошенка шанси стати президентом

Кошкіна зауважила, що подібний поділ виник саме після 2004 року. Мовиться про період після Помаранчевої революції.

Кошкіна: Виборці втомились від ОПЗЖ

Журналістка вважає, що українці звикли до того, що в помаранчевому секторі є висока конкуренція. В умовно біло-блакитному все більш консервативно.

На виборах будуть серйозні пертурбації пов'язані з тим, що виборець втомився від конкретно "Опозиційної платформи – За життя". Цьому біло-блакитному виборцю потрібно щось нове. У його ніші, ідеології, сегменті.

Соня Кошкіна

Шеф-редакторка інтернет-видання LB.ua

Кошкіна відзначила, що нове має стосуватись того, чого зараз на політичному ринку ще немає. "Мені дуже цікаво спостерігати за пертурбаціями саме в цьому напрямку", – додала вона.

До виборів ще 2 роки. Ми не знаємо, які вибори будуть першими – парламентські чи президентські. Теоретично їх можна поміняти місцями,
– наголосила журналістка.

Президентські та партійні рейтинги: коротко

  • Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", яке проводили протягом 4 – 9 листопада 2021 року, знову змінилась трійка лідерів рейтингу на місце президента України.
  • Наразі лідирує президент Володимир Зеленський. На 2 місці – його попередник Петро Порошенко. Закриває трійку нардеп від ОПЗЖ Юрій Бойко.
  • Станом на 4 – 9 листопада 2021 року, за даними "Рейтингу", серед партій найбільший рівень підтримки має "Слуга народу". На 2 місці – "Європейська солідарність", після неї "Батьківщина".