Про це 24 Каналу розповів журналіст-міжнародник Олексій Бурлаков. За його словами, говорити точно, хто саме буде наступником російського диктатора Владіміра Путіна – складно. Чуток є досить багато.

Дивіться також Суцільне приниження: чому Путін втрачає вплив на своїх колишніх сателітів і союзників

Хто може бути наступником Путіна

Як вважає Бурлаков, упродовж повномасштабного вторгнення все більше почав виділятися перший заступник керівника Адміністрації президента Росії Сєргєй Кірієнко. Деякі аналітики його ще вважають так званим "куратором" тимчасово окупованих територій України, які російські загарбники захопили під час повномасштабної війни.

Я чув такі припущення, що він хоче бути "куратором" новоокупованих територій. А друге – що він ледь чи не готується бути наступником Путіна. Його нібито й планували колись всунути замість Путіна. Ще на початку 2000-х. Але щось не склалося. І відправили далеко служити. А потім повернули назад,
– зазначив Бурлаков.

Дивіться стрім Соляр з Бурлаковим на ютубі 24 Каналу

Зараз Кірієнко все частіше з'являється на тимчасово окупованих територіях України. І можна припустити, що колись ця людина спробує очолити країну-агресорку після Путіна.

Тепер він часто їздить по окупованих територіях. Його стає все більше видно. Можливо, він так собі репутацію заробляє. І, може, колись ці чутки про наступника підтвердяться,
– припустив Бурлаков.

Хто може стати наступником Путіна: коротко

  • В мережі час від часу виникає багато прогнозів від різних аналітиків щодо того, хто може бути наступником російського диктатора Владіміра Путіна. Називають зовсім різні імена: від власника ПВК "Вагнера" Євгєнія Пригожина – до мера Москви Сєргєя Собяніна.
  • Голова української розвідки Кирило Буданов також говорив на тему, хто може бути наступником Путіна. Він стверджує, що військово-політичні еліти проговорюють щодо можливих наступників. Там не одна кандидатура.
  • Нещодавно була неофіційна інформація, що Путіну доповідають лише хороші новини. Адже від інформації про невдачі на фронті він починає сильно дратуватися.