Пряма трансляція на
Останні випуски

Не тільки проти російських бізнесменів і політиків: Україна вводить санкції проти археологів

- Читать новость на русском
Вадим Черниш анонсував введення санкцій проти археологів за їхню незаконну роботу в Криму
Вадим Черниш анонсував введення санкцій проти археологів за їхню незаконну роботу в Криму / 24 канал

Україна введе санкції проти археологів, які незаконно проводили розкопки в окупованому Криму.

Про це у Twitter повідомив український міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

Україна застосовує санкції не тільки до політиків або бізнесменів РФ. У списку і археологи, які незаконно проводили розкопки в Криму. Name and shame – ще один принцип: ми говоримо про осіб, які порушують режим окупованих територій, і поширюємо негативний імідж серед організацій , що з ними працюють,
– написав Черниш.

Читайте також: Скільки російського бізнесу в Україні, і чи зачеплять його нові санкції проти РФ?

Він також наголосив, що Росія має не так багато коштів, як здається. Так, окупований нею Крим фінансово забезпечує себе лише на 22%.

"Тому невипадково влада РФ обіцяє виділити 150 мільярдів рублів на "потреби" Криму. Таку суму передбачили через те, що у Криму немає власних доходів, в тому числі через санкції", – зазначив міністр.

Нагадаємо, 26 грудня Рада національної безпеки та оборони України схвалила рішення про введення санкцій щодо юридичних і фізичних осіб Росії за проведення незаконних виборів на окупованих територіях Донбасу та за агресію РФ у районі Керченської протоки.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі