Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін. За його словами, є формальні причини для такого рішення – голосування в Криму, роздавання російських паспортів для мешканців окупованих територій.

До теми Путін записав звернення і вмовляв росіян прийти на вибори до Держдуми

"Показником є те, що ОБСЄ, яка традиційно брала участь в моніторингу, в спостереженні за виборами, тепер участі не візьме. Це може бути для Москви небезпечним сигналом", – сказав Фейгін.

Якими можуть бути результати виборів

Правозахисник зазначив, що ніяких сюрпризів та несподіваних результатів не буде. Вибори починаються 17 вересня. Вони також триватимуть 18 та 19 вересня.

Влада може намалювати собі 150 місць. Це не обов'язково члени "Єдиної Росії". Є самовисуванці, які працюють від імені влади й навіть деякі інші парламентські партії як ЛДПР, "Справедлива Росія" можуть перейти в "Єдину Росію",
– розповів Фейгін.

Він наголосив, що навіть коли до Держдуми потрапить кілька опозиціонерів, то це не нічого змінить.

Марк Фейгін про вибори до Держдуми: дивіться відео

Що відомо про вибори в Росії

  • Володимир Путін вирішив збільшити електорат. До виборів намагаються залучити мешканців окупованих територій України. Їм активно видавали російські паспорти.
  • Крім того, Росія дозволяє незаконно голосувати онлайн. Для цього треба лише зареєструватися.
  • За інформацією Всеросійського центру громадської думки, на вибори планують прийти менш ніж 25% населення. Цей показник став найнижчим за останні 17 років.