Однак нова хвиля погіршення погоди не забарилася. Найближчими днями очікуються снігопади та сильні вітри у західних регіонах України. Внаслідок негоди можуть виникнути проблеми з енергопостачанням.

Читайте також Синоптикиня розповіла, де на початку грудня буде мороз та сніг

Можуть бути негаразди з енергопостачанням

Директор центру досліджень енергетики Олександр Харченко повідомив, що особливо небезпечний регіон щодо можливих проблем з відключенням світла – це Карпати.

Закликаю українців бути готовими до того, що у зв'язку з непогодою можуть бути певний час негаразди з енергопостачанням,
– наголосив він.

Жителям західних регіонів України варто приготуватись до можливих проблем. Харченко порадив зробити запаси води, їжі та усього необхідного.

"Особливо актуальна ця інформація, для тих, хто мешкає в Карпатах. Там лінія електропостачання часом йде по горах, а тому відновити її – доволі важко. Спеціалістам потрібно витратити багато часу навіть для того, щоб просто дістатися до місця обриву", – підкреслив Олександр Харченко.

блекаут
Що купити на випадок блекауту / Інфографіка 24 Каналу

Негода в Україні: що відомо

  • Ввечері 26 листопада в Україні різко погіршились погодні умови. Сильний вітер, снігові замети, хуртовина спричинили великі пошкодження та навіть призвели до смерті людей.
  • Внаслідок негоди понад 800 населених пунктів у 12 областях України залишились без енергопостачання.
  • А в Одесі через потужний сніжний вітер впала 100-метрова труба однієї з котельних. Загалом в місті через ускладнення погодних умов було призупинено роботу великих районних котелень.
  • Також через негоду проїзд по певних автодорогах було обмежено. Станом на ранок 28 листопада обмеження зберігається на 8 автодорогах в Одеській, Кіровоградській та Миколаївській областях.