Вода у місцевих водоймах піднялася через рясні дощі. Також через непогоду повідомляли про відключення світла у деяких населених пунктах Заходу.

Дивіться також Яка буде погода на Миколая: чи вдарять 6 грудня сильні морози і йтиме сніг

Наслідки дощів в регіоні

Внаслідок рясних дощів на Закарпатті піднявся рівень води у водоймах. Це призвело до підтоплення сільськогосподарських угідь та дворогосподарства у всіх шести районах області. Наприклад, у Берегівському та Хустському районах площа підтоплених ділянок становить 440 гектарів. Вода сходить самопливом, місцями застосовують техніку.

Рятувальники та фахівці місцевих пожежних команд відкачують воду в підвальних приміщеннях житлових будинків та дворогосподарствах: в Ужгороді, місті Свалява, селі Кричово і селі Лази Тячівського та селі Богдан Рахівського районів,
– повідомили рятувальники.

Також вода підтопила два автошляхи місцевого значення між населеними пунктами Чорнотисово та Холмовец, а також є проблеми з проїздом дорогою між селами Великі Ком’яти та Шаланки. Підтоплено автодорогу Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів між містом Тячів та селом Бедевля, проїзд можливий.

У Рахівському районі через перезволоження ґрунту відбувся зсув опорної стіни приватного дворогосподарства у селі Розтоки. Будинок розташований неподалік транспортного мосту. Окрім цього обмежено рух великовагового транспорту через міст по ділянці дороги Рахів-Богдан-Луги біля села.

Дощі завдали збитків жителям Закарпаття: дивіться кадри ДСНС

Негода накрила Захід України

  • У Прикарпатському регіоні трактор з двома місцевими застряв посеред річки Черемош. Через потужну течію чоловіки не мали змогу вибратися самостійно, тому їм довелося чекати на рятувальників.
  • На Волині під час прогулянки з другом 11-річний хлопчик провалився під лід. Друг зміг його витягнути, однак вони були вимушені лишитися посеред водойми до приїзду рятувальників. Біля берега тріскався лід, вони ризикували знову потрапити у воду.
  • У Тернопільській області 30 листопада рейсовий автобус зіткнувся з автомобілем екстреної медичної допомоги. На щастя, минулося без жертв, однак фельдшерку заблокувало в автівці "швидкої".