Перед цим один з друзів вже провалився під воду, однак його витягнули. Попри важкі погодні умови, товстий шар на водоймі утворитися не встиг.

Дивіться також -15 градусів: коли та в яких областях України посиляться морози

Як відбувався рятунок хлопців

Двоє хлопчиків 2012 року народження із села Гряди вирішили піти на місцеву водойму. Дітвора рухалася по кризі до середини ставка, як ось один з хлопців провалився у воду. Його друг зміг витягнути потерпілого, вони планували йти додому.

Після чого хлопці вирішили повернутися назад на берег та підійшовши ближче до берега крига почала тріскати та ламатися. Діти вирішили повернутися назад на середину ставка, де був товстіший лід та кликати на допомогу,
– розповіли в ДСНС.

Про хлопців, що застрягли на кризі, повідомили надзвичайникам. Рятувальники у спеціальних костюмах та за допомогою обладнання дістались до дітей та змогли безпечно доправити їх на берег. Там їх передали лікарям для огляду, після чого їх забрали батьки.

Працівники ДСНС врятували дітей, що застрягли на кризі / ДСНС

Наслідки негоди на Заході

  • На Прикарпатті трактор з двома чоловіками впав у річку. Внаслідок потужних течії вони не мали змоги самостійно вибратися з полону, тому для їх порятунку довелося залучати надзвичайників.
  • У Тернопільській області рейсовий автобус зіткнувся з автомобілем екстреної медичної допомоги. Постраждалих серед пасажирів не було, проте фельдшерку заблокувало в автомобілі. Після звільнення її передали медикам для подальшої госпіталізації.
  • На Волині 30 листопада через снігову завірюху на дорозі застряв пасажирський автобус, в якому перебувало 13 пасажирів і водій. Для порятунку транспорту з замету використали трос спільно з маніпулятором автодору.