Про це заявила міністерка оборони Німеччини Крістін Ламбрехт. Варто зауважити, що зазначені системи ППО призначені для перехоплення ракет, що наближаються.

Читайте також "Яструб" заступає на чергування: у ЗСУ анонсували прибуття ППО Hawk

Польщі запропонували підтримку в захисті її повітряного простору

Минулого тижня у польському Пшеводуві сталася трагедія. Під час чергової російської масованої атаки на Україну туди впала ракета.

Згодом міністерка оборони Німеччини Крістін Ламбрехт в одному з інтерв'ю повідомила, що Німеччина пропонує Польщі системи ППО, щоб захистити повітряний простір країни. У The Guardian також уточнили, що система Patriot компанії Raytheon призначена для перехоплення ракет, які наближаються.

Ми запропонували Польщі підтримку в захисті повітряного простору – нашими (винищувачами – 24 канал) Eurofighters і системами протиповітряної оборони Patriot,
– повідомила Крістін Ламбрехт.

Зверніть увагу Росія намагається виснажити запаси української ППО, – Пентагон

Розслідування падіння ракет у Пшеводуві: актуальні новини

  • Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький на пресконференції у Фінляндії повідомив, що наразі у Польщі не можуть відповісти, звідки летіла ракета. Поки Польща лише збирає докази. За його словами, потрібен час, щоб зробити якісь висновки.
  • 20 листопада слідча група завершила обстеження місця падіння ракети. Експерти вже виїхали з Пшеводува.
  • Разом із фахівцями з США та Польщі працювала й українська група. Прем'єр-міністр країни заявив, що польські слідчі, які з'ясовують деталі трагедії, можуть приїхати в Україну.

До теми – Чи збиватиме Польща ракети над Україною: дивіться відео