Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону прокоментувала інформацію щодо Нової Каховки, пише 24 Канал. Гуменюк заявила, що в Новій Каховці росіяни провели велику ротацію.

Дивіться також Була інформація про вихід росіян із Нової Каховки: показуємо місто на карті

Росія провела ротацію в окупованій Новій Каховці

За її словами, спершу склалося враження, що окупанти пакуються та відходять. Однак вийшли одні підрозділи й зайшли інші.

Спочатку це була масована ротація, яка спровокувала таке розуміння, що війська пакуються та відходять. Але вийшли одні підрозділи й зайшли інші,
– сказала Гуменюк.

Речниця зазначила, що окупанти дуже часто проводять такі дії в населених пунктах Лівобережжя, які прилягають до Дніпра.

Гуменюк додала, що ворог використовує ці міста й села як місце відновлення бойових підрозділів після того, як вони повертаються з більш гарячих точок.

У Генштабі теж пояснили інформацію про Нову Каховку

Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 23 березня повідомив, що підрозділи російської армії станом на 22 березня залишили Нову Каховку на Херсонщині.

Та згодом Генштаб ЗСУ оновив інформацію. "Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з цього населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних", – заявили у Генштабі.

Водночас там наголосили, що українські захисники неодмінно звільнять Нову Каховку від російських загарбників.

Окупанти готуються до "жесту доброї волі"

  • Наталія Гуменюк розповіла, що є ознаки того, що росіяни готуються до втечі з Херсонщини. Зокрема, мешканці Херсонщини помічають, що окупанти переодягаються у цивільне, пакують вкрадене майно і відправляють у Росію.
  • Вона наголосила, що це спровоковано бойовою роботою Сил оборони України та інтенсивністю ведення бойових дій.
  • Гуменюк зазначила, що такі "жести" окупантів влаштовують Україну.