Про це 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань. Він також зазначив, що у Новій Каховці та Горностаївці нічого не змінилося – росіяни все ще розміщують техніку та БК на промислових об’єктах.

Читайте також Десяток загиблих і понад пів сотні постраждалих: Росія потужно вдарила по Херсонщині

Але Сергій Хлань каже, що наші ЗСУ нищать і ворожу живу силу, і командні пункти.

"Постійно чутно детонацію, вибухи в Каховці лунали близько 3 годин. Це означає, що склад боєприпасів знищили із вражаючою точністю", – додає він.

Сергій Хлань про нещодавні обстріли Херсонщини: дивіться відео

ЗСУ нищать склади ворога на лівому березі

Сергій Хлань додає, що в окупантів немає безпечного місця і те, що вони собі гадали, що здатні закріпитись на лівому березі і довго тримати під вогневим контролем весь правий берег – це не так.

"Незважаючи на злочинні обстріли Херсона і сіл поруч, наші ЗСУ роблять свою роботу – довго "кошмарити" правобережжя, вони не зможуть", – резюмує депутат.

Росія намагається активно обстрілювали Херсон та околиці

  • Депутат Херсонської облради Сергій Хлань 24 листопада інформував, що Росія посилює обстріли Херсона. Окупанти ведуть обстріли зі ствольної артилерії.
  • Під час обстрілу російські військові потрапили в машину, в якій їхав маленький хлопчик. Дитина від травм загинула в лікарні.
  • Також 23 листопада від обстрілів Херсона загинув 73-річний чоловік. Окупанти обстрілювали місто з артилерії.
  • Через те, що Росія нарощує обстріли Херсона, місцева влада радить все ж евакуюватися з деокупованого міста.