Найважливіші новини в Україні та світі за вівторок, 23 червня:

Червона і зелена зона країн
Україна наприкінці "червоного списку" / Скриншот

Побили керівника партії Шарія

У Житомирі під час конфлікту в офісі партії проросійського блогера Анатолія Шарія сталася бійка із застосуванням сльозогінного газу. Інцидент трапився ще 22 червня, однак набув розголосу наступного дня. Постраждав керівник місцевого осередку партії Сергій Нікулін.

Детальніше Лідера партії Шарія в Житомирі побили, коли він бризнув газом в очі ветерану "Азова" – відео

Як стався конфлікт

Активісти, які є ветеранами АТО та входили до полку "Азов" прийшли в офіс партії Шарія, щоб поспілкуватися з її представниками. Розмова видалася гарячою і переросла у суперечку. Коли голова обласного осередку Нікулін застосував проти одного з чоловіків сльозогінний газ, його побили.

Відео інциденту із камери спостереження облетіло інтернет.

Бійка між представником партії Шарія та ветераном АТО (обережно, сцени насилля, 18+)

На відео можна побачити, як двоє чоловіків підходять до офісу з символікою Партії Шарія на дверях, звідти виходить чоловік у червоній футболці (Нікулін). Під час конфліктного спілкування він застосовує проти одного з гостей газ із балончика. Гість б’є його рукою, Нікулін падає, намагається захищатися газом, але отримує ще кілька ударів руками й ногами.

На місце події виїжджали працівники поліції, за заявою потерпілого відкрили провадження.

"За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження з ознаками правопорушень статті 194 (пошкодження майна) і статті 125 (легкі тілесні ушкодження). Триває встановлення причетних осіб та їхнє місце знаходження", – розповіли в пресслужбі поліції Житомирщини.