Рух опору продовжує боротьбу на окупованій території – росіянам та колаборантам дуже тривожно від цього. Зокрема, нещодавно у Новій Каховці підірвали авто "секретаря" путінської партії "Єдина Росія" Володимира Малова.

Дивіться також На колаборантів начхали: хто зараз контролює "владу" на окупованих територіях

"Червоний" вогонь на Херсонщині

Невідомі підпалили пам'ятник Владіміру Лєніну, що стояв в Новій Каховці. Росіяни встановили його на центральній площі ще минулого року. Наприкінці квітня росіяни вирішили провести "комунізацію" Нової Каховки – однак, як наразі можна побачити, це не до вподоби місцевим.

Також перед палаючим пам'ятником на асфальті намалювали державний символ України – тризуб. Величезний герб з рівно окресленими краями тепер красується в центрі окупованого міста.

Опір на тимчасово підконтрольних росіянам землях триває / Сергій Стерненко

Дива на окупованій території

  • Спецпризначенці Головного управління розвідки нещодавно знову десантувалися на території тимчасово окупованого Криму. У рамках диверсійно-розвідувальної операції бійцям довелося вступити в жорстокий бій з окупантами. Ті зазнали значних втрат.
  • Біля Маріуполя 6 жовтня палав літак окупантів, який збила їхня ж ППО. Це вже п'ята атака росіян на власні ж літаки. Пілоту вдалося вижити.
  • Окупанти дуже бояться місцевого населення на окупованих територіях. Вони сподівалися, що їх зустрінуть радісно, але сталося навпаки – зараз процвітає партизанська боротьба. Росіяни бачать у кожному другому потенційного навідника і потенційного ворога для них.