Про це 24 Каналу розповів блогер, партизан Артем на позивний "Східний", зауваживши, що спочатку росіяни заходили на українські території з думками, що їх тут нібито "чекають та радісно зустрічають".

Дивіться також Допомагали люди та військові Росії: в "Атеш" розповіли, як причетні до атак на кораблі в Криму

"Нині розуміють, що кожен другий мешканець Луганської, Донецької області – потенційний навідник і потенційний ворог для них. Тому вони не довіряють місцевому населенню. І в принципі це вплинуло на їхній настрій та мотивацію", – сказав блогер.

Окупанти дійсно не розуміють, чого вони воюють в Україні, якщо місцеве населення проти них. Зокрема, це сильно вплинуло на їхній моральний дух. Ворог розуміє, що завдяки місцевим знищуються його бази.

Бувають моменти, коли росіяни заїхали на ту чи іншу локацію, а в цю ж ніч по ній прилетіли ракети. Вони розуміють, завдяки чому інформація пішла й розуміють, що в цих містах на Донбасі їх зовсім не чекають,
– наголосив партизан Артем.

Однак є й "прихильники" руского міра, які чекають на окупантів. Однак, за словами блогера, їх не так багато.

Служба безпеки України вдарила по секретній базі росіян у Мелітополі: дивіться відео

Агенти та партизани проти загарбників

  • Дедалі частіше на військових об'єктах країни-агресорки стає гучно. У ГУР МО зауважили, що зростає кількість людей усередині Росії, які готові боротися проти режиму Путіна. Агенти України у ворожій державі допомагають ЗСУ, усвідомлюючи ризики для свого життя.
  • У Маріуполі за загадкових обставин померли 11 окупантів. Причина – нібито раптова зупинка серця. Росіяни вважають, що цих військових могли отруїти. У цьому загарбники підозрюють диверсантів та простих жителів тимчасово окупованого Маріуполя,
  • У ніч проти 21 вересня СБУ разом з ВМС атакували військовий аеродром у Саках, що в тимчасово окупованому Криму. Допомогли їм це зробити партизани із руху "Атеш". Протягом пів року його агенти вели постійну розвідку цього летовища.