Про це заявив директор Федеральної служби виконання покарань Росії Валерій Максименко.

Читайте також: Чим зайнявся Сенцов після припинення голодування

В інтерв'ю російському виданню "Известия", сказав, що начебто працівниця лікарні Лабитнангі з власної ініціативи купила на ринку живу курку.

"І одна жінка-лікар з власної ініціативи поїхала на ринок, купила живу курку, оскубла її і сама особисто зварила з неї прекрасний поживний бульйон. І вона ним практично з ложечки нагодувала ув'язненого. До курки теж дійшла справа, але не всю він її з'їв, звичайно, відразу. У перший раз половину, другу вже доїв ввечері – після різкого припинення голодування відразу багато їсти не можна", – заявив Максименко.

За його словами, вона приготувала з неї бульйон і нагодувала ним політв'язня, а згодом нібито Сенцов за день з'їв всю курку.

Нагадаємо, ще 5 жовтня російська голова Громадської спостережної комісії (ГСК) Єва Меркачова заявила, що Олег Сенцов відмовився від голодування, оскільки вирішив обрати життя, а не смерть. За її словами, він уже їв "м'ясо – поки лише курочку, їсть каші, п'є соки. Власне, все те, що, напевно, їсть звичайна людина, у якої не все гаразд зі здоров'ям і яка просто стежить за ним, щоб не заробити якихось недуг".

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.