Про це повідомив військовослужбовець Анатолій Штефан "Штірліц". Це селище розташоване у Краматорському районі Донецької області.

Важливо Як прапор України знову замайорів у Куп'янську-Вузловому: розвідка показала яскраве відео

ЗСУ звільнили Новоселівку

Військові з Глибоччини разом з бійцями нацгвардії України звільнили селище Новоселівка в Лиманській міській територіальній громаді Донецької області. Вони вже встановили там український прапор.

Далі українські війська мають зачистити Новоселівку від ворога, адже є імовірність, що деякі диверсанти могли заховатися. Опісля почнуть селище приводити до ладу.

У Новоселівці замайорів український прапор: дивіться відео

Сама ж Новоселівка розташовується неподалік межі Харківської та Донецької області. Найближчі великі міста – Святогірськ і Лиман. Останній досі є окупованим.

Якщо ж ЗСУ візьмуть Лиман, то для них бійців відкриється прямий шлях на Сєвєродонецьк, який окупанти ледь не пів року брали. А звільнення цього міста буде серйозним ударом для ворога.

Додамо, що від початку війни українським захисникам вдалося звільнити Київщину, Житомирщину, Сумщину, Чернігівщину та майже всю Харківщину. Ба більше, просуваються ЗСУ й на Луганщині, Донеччині, Херсонщині та Запоріжжі.

Деокупація Сходу та Півдня почалася наприкінці серпня. Власне відтоді бере свій початок український контрнаступ. Окупанти не були до нього готовим, тому він вийшов доволі миттєвим і ефективним.

Де Новоселівка розташована на карті:

ЗСУ продовжують звільняти наші території: останні новини

Цікаво Коли закінчиться війна: що про це кажуть Україна, росія, Захід та історія

Варте уваги – ЗСУ остаточно звільнили Піски-Радьківські на Харківщині: дивіться відео