Більшість ракет влучили у нафтопереробний завод, повідомив глава Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Однак були "прильоти" і в інші об'єкти інфраструктури.

До теми Від 8 до 12 російських ракет вдарили по Кременчуку: влучили в НПЗ та інші об'єкти

Обійшлось без жертв

На заводі спалахнула пожежа. Зараз там працюють рятувальники. Займання вже встигли локалізувати.

За словами Луніна, одну ракету сили ППО збили, інші прилетіли по інфраструктурі. На щастя, загиблих та постраждалих немає.

Нагадаємо, повітряну тривогу у Полтавській області оголосили близько 17:00. Через 20 хвилин повідомили про ракетні удари. Людей просили залишатись в укриттях та в жодному разі не публікувати фото чи відео вибухів.

Крім того, тривога була і в найближчих областях. Про загрозу попередили жителів Київщини, Черкащини, Харківщини, Вінниччини та Дніпропетровщини. Потім був відбій.

Наразі у Полтавській області все спокійно.

Попередні обстріли Полтавщини

Ворог вже далеко не вперше обстрілює Полтавщину. Зокрема Кременчуцький нафтопереробний завод.

  • Перший удар по ньому був 2 квітня. Ракети тоді прилетіли і в навколишні склади паливно-мастильних матеріалів. Спалахнула масштабна пожежа. Пожежники все загасили, але завод зазнав значних руйнувань, тож припинив роботу. Крім того, декілька зазнали опіків.
  • Другий ракетний удар був на Великдень 24 квітня. Окупанти випустили 9 ракет по заводу та ТЕЦ. Тисячі жителів Кременчука залишились без води. Завод не працював після попередніх обстрілів. На жаль, одна людина загинула, а 7 – постраждали.

Від початку травня російські військові обстрілювали Карлівську громаду Полтавської області. Ввечері 11 травня окупанти випустили ракету в об'єкт цивільної інфраструктури громади. Будинок було серйозно пошкоджено.

7 травня обстріляли саме місто Карлівка. На щастя, тоді обійшлось без жертв та постраждалих. Протиповітряна оборона збила ракету.

Дивіться більше – Росіяни вдарили по найбільшому нафтопереробному заводу України: