Кореспондент із Запоріжжя розповів 24 Каналу, що ракета влучила в центральний зал аеропорту, технічні приміщення не постраждали. Тимчасом росіяни радіють, що завдали удар "по аеродрому".

Дивіться також Росія планує захопити Запорізьку область протягом цього року, – командувач Сухопутних військ

Наслідки обстрілу

Минулої доби, 26 травня, в Запоріжжі оголосили повітряну тривогу о 15:30, невдовзі мешканці міста почули вибух. Авіаційна ракета типу Х-59 влучила у термінал Запорізького аеропорту.

Удар пройшовся з боку злітної смуги, тобто ракета прилетіла з півдня. Влучила в двоповерховий центральний зал. Судячи з ушкоджень, цілком ремонтопридатний термінал. Технічні приміщення терміналу не постраждали,
– розповів кореспондент із Запоріжжя.

Варто зазначити, що термінал був новим, побудований у 2019 році.

Наслідки обстрілу терміналу Запорізького аеропорту / Фото Муса Магомедов

Що заявили росіяни

Окупанти, після удару по терміналу, хвалились, що "завдали удар по аеродрому і в результаті пошкодили будівлю, де ЗСУ зберігали боєприпаси".

Якби там були боєприпаси, то вони б підірвались і зруйнували б термінал. Це називається "абищо написати",
– зауважив кореспондент із Запоріжжя.

Останні новини Запоріжжя

  • Депутати Запорізької міської ради 20 травня проголосували за перейменування понад 100 вулиць та провулків міста. Одну з вулиць розділили на дві й назвали на честь підлітків Тіграна Оганнісяна й Микити Ханганова, яких наприкінці червня 2023 року у Бердянську вбили росіяни.
  • По Запоріжжю 8 травня росіяни здійснили щонайменше 7 ракетних атак. Внаслідок удару було пошкоджено десятки житлових будинків. Також ворог влучив у енергетичні об'єкти.
  • У Запоріжжі планують побудувати 5 підземних шкіл: 3 у місті, 2 у Запорізькому районі. Загальна сума субвенції від держави становить до 500 мільйонів гривень.