main logo

Обстріл цивільних у Харкові

З кінця лютого тривають обстріли Харкова - мирне населення страждає від снарядів окупантів та змушене ховатися в укриттях. Постійно лунає повітряна тривога в Харкові - місто значно постраждало від ворожих обстрілів та зазнало багато втрат серед мирного населення.

Обстріл цивільних у Харкові - Росія скоює воєнний злочин

28 лютого перші снаряди російських окупантів влучили по вулицях колишньої столиці України. Тоді ж з’явилися перші постраждалі та загиблі - росіяни умисно стріляли по мирних людях.

Обстріл цивільних у Харкові продовжується вже понад тиждень - окупанти продовжують скоювати воєнні злочини щодо одного з найбільших міст України. За це вони відповідатимуть перед судом в Гаазі, який вже почав розслідування злочинів в Україні.

Обстріл цивільних у Харкові: яка ситуація з бомбосховищами

Під час повітряної тривоги в Харкові (як і в інших містах України) варто якнайшвидше пройти до бомбосховища чи укриття. Зараз у Харкові є понад 4 тисячі укриттів, які розташовані у:

  • підвалах житлових будинків;

  • підвальних приміщеннях магазинів та стратегічних підприємствах;

  • метро;

  • підземних паркінгах;

  • підземних переходах.

Адреси кожного бомбосховища у Харкові можна дізнатися, зателефонувавши в інформаційну-диспетчерську службу за номером 15-62, в районній адміністрації та КП Жилкомсервіс.

Окрім того, в інтернеті можна знайти зібрані адреси бомбосховищ на карті. За це відповідає низка сайтів з Google Maps включно.

Закриття повітряного простору допоможе припинити цей жах

Обстріл цивільних в Харкові не припиняється, про що неодноразово заявляла українська влада. Президент України Володимир Зеленський щоразу закликає країни-члени НАТО закрити повітряний простір над Україною - так ворог не зможе літати над країною та завдавати непоправної шкоди мирному населенню.

Зараз гуркіт триває не тільки в містах-мільйонниках - вся Україна потерпає від ракетних ударів, гинуть та страждають невинні люди. Обстріл цивільних у Харкові та в інших містах - це тероризм з боку російських окупантів, які не дотримуються законів війни та нехтують правовими та моральними заборонами.

Україна очікує вольового рішення від НАТО, а з нею - весь світ, адже поки продовжуватимуться обстріли, будуть гинути сотні мирних громадян.

Обстріл цивільних ретельно документується журналістами та мешканцями міста, тому Росія понесе відповідальність за свої нелюдські вчинки щодо українського народу.

Читайте оперативні та достовірні новини про обстріли цивільних в Харкові, повітряну тривогу в місті та новини на фронті на 24 каналі - швидке інформування рятує життя.