Таку думку 24 каналу озвучив російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський. Раніше повідомлялось про те, чому Кремль вирішив змінити "методички" пропагандистів.

Важливо Зради немає: Україна не експортує електроенергію до Молдови

Серйозні дебати в бункері

Піонтковський розповів, що в бункері були справжні дебати напередодні нових обстрілів України. Це було помітно з риторики пропагандистських шоу. Там, зокрема, такий собі Прилєпін розповідав, що обстрілами міст війни не виграються, і Росії необхідні перемовини. На крик Скабєєвої :"З ким?", сказав: "З Зеленським". Та потім додав, що вони треба для того, щоб за 2–3 роки Росія краще підготувалась і виграла війну.

Хлопчик Наумов говорив Скабєєвій: "А ви знаєте, було під час Другої світової війни місто, в якому не було електрики, тепла, місто було повністю блоковане, й воно не здалось. Ви пам'ятаєте, як воно називалося? Ленінград! То чому ви думаєте, що Київ здасться?" Ось такі розмови, затверджені певними баштами нагорі, ведуться зараз у Москві,
– зазначив російський публіцист.

Піонтковський про новий обстріл України: дивіться відео

Війна буде виграна на полі бою

Він продовжив, що йому також нині подобається позиція Єнса Столтенберга. Раніше в НАТО говорили про те, що Україна не буде в її складі, солдат НАТО в Україні не буде, що й було сигналом для Путіна атакувати. Тепер Столтенберг говорить про те, що війни закінчуються не перемовинами, а на полі бою.

"Путін не захотів прийняти капітуляцію, коли була б зовсім інша розмова про злочинців і репарації. Не хочете? Що ж, тоді буде розмова підготовлена новими успіхами української зброї на полі бою. Ось така нині розклад сил на світовій арені, мені здається", – зауважив російський опозиційний політик.

Російська пропаганда: останні новини