Малюк сидів за столиком поруч із телефоном, поки мама готувала для нього їжу. Він бавився з гаджетом і якимось чином зайшов до фірмового додатка Tesla. Продовжуючи натискати на екран, хлопчик придбав пакет оновлень програмного забезпечення автомобіля і витратив 10 837 доларів (майже 295 тисяч гривень).

Це цікаво Мільярди доларів на рік: 5 найприбутковіших корпорацій у світовому гральному бізнесі

Жінка помітила списання з карти лише через кілька днів. Вона звернулася до Tesla, аби пояснити ситуацію та повернути гроші, але було занадто пізно. За правилами компанії, покупку можна скасувати протягом 48 годин, які на той момент вже минули.

Відео стало вірусним – за тиждень його переглянули понад 2 мільйони разів. Думки людей в коментарях розділилися. Одні жартували, що малюк дуже хвилюється за свою безпеку, і пропонували вирахувати витрачену суму з грошей, заощаджених на навчання сина. Інші ж звинувачували жінку у тому, що вона дала немовляті телефон.

Були й користувачі, які не повірили у реальність цієї історії. Але жінка пояснила їм, що ні додаток Tesla, ні покупки в ньому не захищені паролем, а банк не запитував підтвердження транзакції, бо кредитка була прив'язана до програми.