Раніше 24 Канал повідомляв, що уночі проти 25 травня в Одесі двоє невідомих здійснили напад на активіста Сергія Стерненка. У підсумку чоловік зумів захистити себе та завдав смертельного удару одному із нападників, проте іншому вдалося втекти.

Читайте також: Напад на Стерненка в Одесі: з'явилася інформація про зловмисників

Як розповіла його дівчина Наталя Усатенко у коментарі журналістам після нападу, це вже не перша спроба атаки на активіста. Відповідне відео з’явилося на Youtube-каналі видання "Пушкинская.net".

За її словами, уночі проти 25 грудня на них напали декілька людей, які, як їй здалося, були озброєними.

Хотіла б наголосити на тому. Що це вже третій напад на нас, біля нашого будинку. Після першого та другого Сергій просив і клопотав про надання державної охорони, але, на жаль, співробітники поліції нам цього не забезпечили. В одній із відповідей, вони вказали, що не вбачають такої необхідності. Хоча до цього ми неодноразово запевняли їх, що така необхідність є, оскільки нам, окрім нападів, ще й неодноразово погрожували,
– підкреслила жінка.

За її словами, поліція б нічого не зробила після нападу 1 травня, коли у Стерненка стріляли, якби сам активіст не затримав стрільця.

"Декілька днів була ситуація, коли до нас у квартиру ломилися невідомі. Я викликала поліцію, патрульні приїхали, але у підсумку лише оглянули територію навколо будинку, проте до нас навіть так і не піднялися, аби провести відповідну експертизу". – долала Усатенко.

Коментар Наталії Усатенко після нападу на Сергія Стерненка в Одесі: відео

Нагадаємо, це вже третій напад на Сергія Стерненка, який стався цього року. Так, 7 лютого біля помешкання активіста на нього накинувся невідомий, в результаті чого громадський діяч отримав численні побої. За його словами, це була "посмста за його активну громадську позицію з боку мера Одеси Труханова".

А вже 1 травня у Стерненка стріляли. Тоді нападник вистрелив в область шиї ззаду з пістолета, а потім, під час затримання, стріляв по свідках інциденту. Дівчина активіста висловила упевненість у тому, що зловмисник цілився точно у Стерненка.