Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Баба з воза – кобилі легше. Те, що політичний лузер Саакашвілі пішов у відставку – єдина можливість для нього хоч як-небудь зберегти обличчя", – йдеться у дописі Ляшка.

Також радикал поставив під сумнів роботу Міхеїла Саакашвілі в області. Він не впевнений, чи міг би глава Одеської ОДА подати звіт щодо своєї роботи.

"Чи готовий Саакашвілі відзвітувати публічно за свою роботу? Навряд. Бо немає про що звітувати. У свідомості Саакашвілі наша країна, очевидно, була лише трампліном для повернення у велику політику в Грузії. Він готувався до повернення. І сам це підтверджував", – вважає нардеп.

За словами Олега Ляшка, Саакашвілі намагається конвертувати свою "відомість та впізнаваність у політичний капітал в українській політиці". Але, на думку радикала, губернатора спіткає чергове фіаско.

Радикальна партія вимагає від Президента Порошенка не приймати відставку Саакашвілі, поки він не відзвітує про свою роботу на посаді голови Одеської ОДА. Досить тримати українців за дурнів,
– наголосив він.

Читайте також: Експерт розповів, чому Саакашвілі вибрав невдалий час для відставки

Нагадаємо, 7 листопада під час брифінгу в Одесі голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що йде у відставку. Посаду губернатора Одещини займав з 30 травня 2015 року.

У АП заявили, що Президент України Петро Порошенко підпише указ про звільнення Міхеїла Саакашвілі, якщо Кабмін внесе відповідне подання.