Нацгвардієць стрибнув з вікна 28 вересня. Він служить в 11-тій бригаді імені Михайла Грушевського. У "Думській" кажуть, що постраждалому 19 років.

Зверніть увагу Ледь не випала з вікна 2 поверху: перехожі нацгвардійці в Запоріжжі врятували маленьку дівчинку

Ні з ким не конфліктував

Військовослужбовець намагався покінчити життя самогубством. Він стрибнув з вікна 4 поверху у казармі. Нацгвардієць прибув до Одеси із Запоріжжя за кілька годин до інциденту.

Наразі військовослужбовець перебуває в лікарні з переломом кісток тазу, забиттям внутрішніх органів, переломом 10 – 11 ребер зліва, розривом селезінки. Операцію вже провели. Стан військовослужбовця – стабільний, він лікується на стаціонарі.

Як відомо, конфліктів з іншими службовцями частини він не мав. Для з’ясування всіх причин і обставин на місці проводять розслідування. До того ж повідомили керівника спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Хотіли стрибнути з вікна: останні новини

  • У Києві 17-річна тричі намагалася зістрибнути з висоти на Харківському масиві у Києві. Дівчина вже злетіла з огорожі балкону та повисла на руках. На щастя, патрульний встиг зреагувати і витягнув її.
  • В Одеській облраді чоловік виліз на вікно й погрожував, що стрибне. До того ж він сварився з людиною, яка в той час була в приміщенні. Згодом поліцейські вмовили чоловіка злізти.
  • На Полтавщині 16-річна випала з вікна 6 поверху. Дівчину доставили до місцевої лікарні з множинними травмами та переломами. На щастя, вона вижила.