Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на кілька незалежних джерел.

За словами одного зі співрозмовників агентства, активісти мають намір зібрати перед ОДА на мітинг близько 1 тисячі людей. Серед них сотня має штурмувати будівлю.

Інше джерело повідомило, що правоохоронці не зможуть або не будуть протистояти загарбникам.

"До того ж, в лавах міліції повна деморалізація", - додало джерело.

Джерело також наголосило, що штурмуватимуть ОДА ті ж люди, які в лютому били журналістів під Одеською облдержадміністрацією і спровокували сутички 2 травня.

У міліції поки не вдалося отримати коментар щодо цієї інформації. З моменту випуску з ізолятора тимчасового утримання затриманих у ході масових заворушень 2 травня начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Одеській області не доступний для коментарів.

Інформацію про підготовку до штурму підтверджують анонси різних організацій про збір перед Одеською ОДА.

"Ми закликаємо всіх небайдужих одеситів прийти 5 травня 2014 року о 15:00 до будівлі облдержадміністрацій за адресою пр.Шевченка 4 і взяти участь у мирній акції протесту, висловити недовіру керівникам обладміністрації, облради. Вони повинні піти у відставку", - розповсюдила анонс голова Громадської ради Одеської області Таміла Афанасьєва.

Зауважимо, на завтра також запланована позачергова сесія Одеської облради.

Нагадаємо, на вимогу мітингувальників, які штурмують Одеське міське управління міліції, було звільнено 67 затриманих людей, які брали участь у масових заворушеннях 2 травня в Одесі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що затриманих в Одесі провокаторів мали етапувати в Київ ще вчора вночі, проте цього не сталося через рішення заступника генерального прокурора Миколи Банчука.