9 липня Малиновський райсуд Одеси виніс виправдальний вирок Труханову та його поплічникам у справі "Краян" щодо ймовірної корупційної афери – заволодіння 185 мільйонами гривень з бюджету Одеси. Труханова виправдали, оскільки не доведено, що в його діях о є склад кримінального правопорушення.

Читайте також: Труханова виправдали: чому це сталося і що буде далі

У САП переконані, що лише аналізом змісту самого виправдувального вироку Труханову встановлено достатньо підстав для скасування цього вироку. Це – неповнота судового розгляду, невідповідність висновків суду фактичним обставинам, суттєве порушення вимог кримінального процесуального закону.

Тож у прокуратурі вимагають скасувати виправдувальний вирок Труханову і схвалити новий. Так, у САП вимагають від суду визнати винними осіб, яких виправдав суд першої інстанції, та призначити їм покарання, яке вказали прокурори в судових дебатах: 7-12 років ув'язнення.

У САП звернули увагу на те, що Малиновський райсуд Одеси у вироку не схварив рішення про провадження щодо ТОВ "Девелопмент Еліт".

"Це, звісно, не дивно, оскільки після судових дебатів у нарадчій кімнаті судді перебували менше, ніж зачитували вирок, зумівши за три робочі дні оцінити близько сотні томів доказів і написати понад 370 сторінок вироку", – мовиться у повідомленні САП.

Там додали, що в рішенні одеського суду взагалі не звернули уваги на показання деяких свідків.

Читайте також: Хто такий Труханов: скандальні факти про мера Одеси

За що судили Геннадія Труханова? У лютому 2018 року Труханову повідомили про підозру у скоєнні злочину – у змові та придбанні за 185 мільйонів гривень із міського бюджету адмінбудівлі Одеського заводу тяжкого кранобудування "Краян". Згодом Труханову висунули обвинувачення і почали розглядати справу по суті. Разом з Трухановим на лаві підсудних перебували ще 7 осіб, серед яких і заступник мера Павло Вугельман.

Дивіться відео зі скандальними фактами про Геннадія Труханова: