Ці дані оприлюднили в телеграм-каналах 24 липня. У коментарях одразу з'явилося чимало обурення та образ в сторону місцевих посадовців.

Зауважте Майже 70% українців мають доходи менше 7 тисяч гривень на місяць, – Держстат

Які зарплати в сільраді

У платіжній відомості вказано, що сільська голова Наталія Крупиця отримала за липень 141 тисячу гривень. Із цих грошей приблизно 91 тисяча була авансом, а решта – "виплата по банківському рахунку".

Мережу обурили зарплати в сільраді на Одещині
Наталія Крупиця на робочому місці / Фото Фонтанської сільради

А ось одному з її заступників заплатили 119 тисяч, з яких авансом були 57 тисяч гривень. На жаль, у документі не вказали ім'я отримувача коштів. Проте, найімовірніше, мовиться про першого заступника голови установи Бабічева Федора.

Третя за розміром була зарплатня була начальника відділу кадрової роботи. Посадовець отримав понад 94 тисячі за місяць роботи. Цю зарплатню відрізняє від інших те, що авансом зі всієї суми були тільки 2 568 гривень.

Мережу обурили зарплати в сільраді на Одещині
Платіжна відомість Фонтанської сільради / Зображення телеграму "Ху***ая Одесса"

Реакція користувачів на такі зарплати

Під цією публікацією лише за 3 години назбиралося кілька сотень коментарів. Частина людей тільки обурювалась, однак були й ті, хто одразу переходив до звинувачень.

Які коментарі там писали:

  • Нехай будуть такі зарплати, якщо тільки без корупції.
  • Ну, так самі ж за цю владу голосували. В чому проблема?
  • То чому селяни не виходять на мітинги проти такого свавілля? У цій країні інакше не вирішується.
  • Начальник управління культури та спорту 80к. Шок! У мене у Фонтанці будинок батьків. Яка культура та спорт ?!? Один будинок культури й той скоро звалиться. Нічого не робиться.
  • Гаразд я все розумію, ну якби вони отримували таку зарплату і не крали. А так і те, і те.