Відповідну інформацію повідомили у місцевому ЗМІ. Раніше президент країни заявив, що внаслідок протестів загинули силовики.

До теми Є загиблі, – Токаєв у зверненні заявив про перших жертв протестів – силовиків

Під час протестів у Казахстані загинув демонстрант

Одного з демонстрантів убили і другого поранили в голову в Атирау,
– мовиться у повідомленні.

Наразі невідомо, звідки лунали постріли. Також немає інформації про самого протестувальника. Адже, за інформацією ЗМІ, влада на тлі масових протестів:

Президент заявив про вбитих силовиків

Перед цим у зверненні президент країни Касим-Жомарт Токаєв заявив, що внаслідок сутичок під час протестів загинули люди.

Він сказав про "масові напади на представників правопорядку. Серед них є убиті та поранені". Проте точну кількість жертв та обставини не назвав. Проте запевнив, що діятиме максимально жорстко.

Зокрема президент очолив Радбез Казахстану. Перед цим з посади пішов Нурсултан Назарбаєв.

Коротко про протести у Казахстані

  • У різних містах країни протести почались ще 2 – 3 січня – люди вимагали зниження цін на газ. Влада почула та зменшила ціни.
  • Згодом протестувальники висунули нові вимоги, серед яких була відставка уряду та зменшення впливу Нурсултана Назарбаєва на владу в країні.
  • На тлі протестів останній пішов з посади глави Радбезу. Російські ЗМІ написали, що він навіть може покинути країну.
  • За даними ЗМІ, в сутичках поранення отримали понад 500 людей. Серед них є жінки та діти. До речі, уряд склав свої повноваження. Детальніше про ситуацію в країні читайте тут.

Протести у Казахстані: все, що потрібно знати – дивіться відео