"Перший і найголовніший принцип — влада повинна бути в постійному системному і рівному діалозі з кримським суспільством. Якщо пан Могильов, затверджений парламентом, буде виходити з цього принципу, я думаю, що у нас в Криму багато чого буде вирішуватися", — сказав Чубаров, коментуючи рішення кримського парламенту про призначення Могильова головою Ради міністрів Криму.

"Якщо влада буде обирати інші підходи до вирішення проблем і буде виходити з того, що все, що вона пропонує, люди повинні мовчки виконувати, то я думаю, що тоді ми будемо заходити в глухий кут", — наголосив один з лідерів кримських татар.

Раніше, в 2007 році, коли Могильов очолював кримську міліцію, Меджліс кримськотатарського народу критикував його за висловлювання, які вони розцінили як виправдання депортації.

"Будь-яка людина, яка в Криму буде говорити про те, що злочин проти окремих народів, проти групи людей або проти окремої людини, але за національною ознакою може бути виправданий чимось, то ця людина Кримом прийматися не буде. Тому якщо хтось раніше робив подібні заяви і намагався якимось чином мотивувати доцільність масових нелюдських репресій, я думаю, що ці люди, якщо вони дійсно хочуть у Криму знаходити спільну мову з усіма, повинні змінитися в своїх оцінках минулого", — сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, чи вірить він у те, що Могильов на новій посаді зможе змінитися в своєму ставленні до кримських татар, Чубаров зазначив: "Я знаю, що кожне боже творіння здатне змінюватися, і особливо з віком. Я сподіваюся, що всі змінюються на краще".

Як раніше повідомлялось, у понеділок, 7 листопада, Президент України Віктор Янукович призначив на посаду прем’єр-міністра Криму Анатолія Могильова, який до цього обіймав посаду міністра внутрішні справ.