Шевченко підтвердив, що СБУ відкрила проти нього провадження за статтею 111 Кримінального кодексу, а це – державна зрада.

Раніше Похвалив Путіна: колишній "слуга" Шевченко знову оскандалився

За словами Шевченка, йому приписують створення "русского мира" в Україні. Мовляв, його хочуть усунути як конкурента.

Хто такий Євген Шевченко

Нардеп неодноразово втрапляв у скандали. Найчастіше – через прихильність до режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Ще коли у Білорусі були активні протести у серпні 2020 року, Шевченко закликав пробачити Лукашенку "його гріхи". Депутат зухвало говорив, що білоруси протестують, бо їм начебто нудно. Крім того, парламентар облаяв білоруську опозицію. Він назвав конкурентів Лукашенка "муд***ми", "виродками" і "під***сами".

Зустріч із Лукашенком

Однак на цьому Шевченко не зупинився. У лютому 2021 року він відвідав Всебілоруські збори, а вже у квітні 2021 поїхав у Мінськ, щоб зустрітись із Лукашенком. Український політик стверджував, що для нього це велика честь.

Виступ на Слов'янському базарі

Через такі скандали 1 червня Шевченка офіційно виключили з фракції "Слуга народу.

Однак вже в липні політик поїхав у Вітебськ співати на Слов'янському базарі. Зі сцени він подякував Олександру Лукашенку за це "свято" і назвав його своїм другом.

Текст поста Євгена Шевченка:

Друзі! Якщо вже інформація просочилася у ЗМІ, змушений повідомити, що справді СБУ відкрило для мене справу за ст.111 ККУ.

Тепер я в одному списку з Медведчуком та Порошенком. Весела компанія, чи не так?

Шиють мені створення "російського миру" в Україні. Тупішого приводу не змогли знайти для виконання замовлення та усунення конкурента. Це пов'язано з моєю дружбою з Білоруссю. На добраніч!