Про відповідний статус офісу Тихановської на брифінгу зі Світланою Тихановською 5 липня заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Читайте також У Росії зняли з розшуку Світлану Тихановську

Офіс Тихановської отримав дипломатичний статус

"Сьогодні (5 липня – 24 канал) міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс на брифінгу зі Світланою Тихановською заявив про визнання її Офісу офіційним представництвом білоруської демократії", – мовиться у повідомленні.

Лідерка білоруської опозиції написала, що таким чином Литва запустила новий етап делегітимізації режиму.

Це перша країна Євросоюзу, яка зробила цей крок, і вже ведеться робота над відкриттям представництв народу Білорусі в інших країнах,
– розповіла Тихановська.

Вона також подякувала Литві за підтримку, яку вона та весь білоруський народ отримали за ці місяці. Вкінці політикиня зауважила, що "Білорусь – це не Лукашенко, а білоруський народ. І тепер це визнано офіційно".

До речі, Чехія також готується до відкриття офіційного представництва білоруської опозиції в Празі.

Світлана Тихановська: останні новини

  • Кандидатка в президенти та дружина білоруського опозиціонера та політв'язня Сергія Тихановського перебуває в Литві.
  • 10 червня вона виступила в Комітеті Сенату США з міжнародних відносин в онлайн-форматі. Тихановська закликала США ввести санкції проти оточення Олександра Лукашенка, а також "Білоруськалію" та Мозирського НЗП.
  • Також запропонувала обговорити кризу в Білорусі на самітах "Великої сімки" та НАТО.
  • 21 червня США ввели санкції проти Білорусі.
  • 21 червня опозиціонерка назвала журналіста Романа Протасевича "трофеєм" режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Таким чином вона відреагувала на так зване "інтерв'ю" Протасевича державному телебаченню Білорусі.