Гроші ідуть за водою. На укріплення кримських берегів щороку з бюджету витрачають колосальні кошти. На відновлення зруйнованих зимовими штормами набережних Ялти, Алушти та Гурзуфа Кабмін виділив майже 44 мільйони гривень. Влада автономії каже, що потрібно в кілька разів більше. Про те, як пляжі стрімко сповзають в море, та хто знімає вершки з кримських берегів - у свіжому номері "Деловой столици" у матеріалі “ Кто снимает сливки с берегов?”.

Їздити стане дорого. Пальне на українських автозаправках помітно додало в ціні і це ще не межа - прогнозують експерти. Причина цьому - подорожчання нафти у світі. В Україні зростання цін на пальне не вигідне нікому - ані споживачам, ані уряду, ані гравцям ринку. Останнім з тієї причини, що платоспроможний попит на нафтопродукти за такого зростання, очікують, впаде на 15-20%. Якою ціною автозаправники стримуватимуть ціни на пальне - читайте у діловому тижневику "Контракти" у статті “Ніхто не хотів дорожчати”.

Сільгосппродукція подорожчає за наказом чиновників. Понад половину усіх сільгоспугідь в Україні обробляють на правах оренди. Це збагатило власників паїв загалом на 6 млрд грн. Цього року через підвищення мінімальної орендної плати майже вдвічі уряд отримає два протилежні ефекти: з одного боку - вдячність напередодні виборів селян, чиї прибутки суттєво зростуть; з іншого - аграрії відіб’ють витрати на оренду, пропорційно підвищивши ціни на свою продукцію. Що пожне влада восени - знають "Экономические известия" у статті “Аренда портит урожай”.