З прийняттям пенсійної реформи надії на гідну старість винятково за державний рахунок зруйнувались остаточно. Пенсійний вік і трудовий стаж збільшені, а схема розрахунку пенсій змінена. Тим, кому зараз ще немає сорока, влада прозоро натякнула: хочеш жити в старості безбідно - поклопочися про це сам. “Weekly.ua” з’ясовував про що повинні думати вже сьогодні ті, хто про пенсію ще навіть не замислювався. Деталі у статті “А ось вам і пенсія!”.

Не так давно Нацбанк оприлюднив статистику грошових переказів, які надходили в Україну минулого року. Виявилось, що українці, які працюють закордоном, у 2010 році перерахували додому майже 6 мільярдів доларів. Більше того, перекази з-за кордону цьогоріч продовжують рости. “Корреспондент” порівняв міжнародну статистику грошових переказів з іншими фінансовими показниками, щоб краще зрозуміти масштаб цього явища. Читайте у роботі “Трудности переводов”.

Погіршення добробуту наших співвітчизників, викликане нещодавньою кризою, та урізання Кабміном соціальних видатків, здавалося б, підвищили попит суспільства на профспілки - громадські об’єднання, покликані захищати права найманих працівників. Однак наші “трейд-юніони”, на відміну від аналогічних організацій у Єгипті, Тунісі чи Лівії, не здатні генерувати, а тим більше очолити опір тискові влади, яка разом із великим бізнесом взяла під контроль профспілковий рух. Тему досліджував журнал “Тиждень”. Читайте у матеріалі “Сутінки профспілок”.