Один пишемо, п’ять в умі. Доходом у понад мільйон гривень, заробленим за минулий рік, не побоялися похвалитися понад 7 тис. українців. Порівняно з попереднім роком кількість таких сміливців виросла на 18%. Однак до нині кожному другому українському мільйонерові вдається приховувати свої доходи від податкової. Чому далеко не всі товстосуми можуть зізнатися в тому, що отримують багатомільйонні прибутки. А тим більше перед податковою. Та скільки реальних мільйонерів в Україні - чужі мільйони рахував "WEEKLY UA" у матеріалі “Фільчина декларація”.
Судом по бездоріжжю. Ями на дорогах - головний більш українських водіїв та комунальників. Скільки автомобілів щороку ламається на розбитих автошляхах, ніхто не рахував. Водії у таких випадках рідко викликають ДАІвців. Хіба що для оформлення виплат за страховкою. А виявляється дарма. Як отримати компенсацію, якщо авто пошкоджене з вини дорожніх служб - поради юристів питав "Статус" у статті “Эх, дороги”.
Споживання енергоресурсів в Україні б’є європейські рекорди. Та попри всі заклики, бажаючих приєднатися до модного тренду енергозаощадження в країні обмаль. Ті, кому це вдається, у приватних розмовах нерідко говорять, що не готові працювати в тому ж дусі й надалі. Чому так відбувається, та як добитися того, щоб проекти з енергозбереження в Україні втратили статус ексклюзивних? Про тепле майбутнє читайте у спецпроекті “Теплое будущее” тижневика "Власть денег".