Катастрофа відкинула японську економіку на роки назад. Штормить ринки нафти і газу, хвиля кризи вдарила по фінансових ринках. Чи насправді мирний атом такий небезпечний, і які види енергії обере світ читайте в діловому тижневику "Контракти" у статті "Ударні хвилі".

Металічний апгрейд. Головні багатії країни Ринат Ахметов, Костянтин Живаго та Віктор Пінчук не хочуть працювати на старій інфраструктурі, яка вже віджила своє. Власники головних фінансово-промислових груп країни нарешті готові вливати інвестиції для капітальних ремонтів основних фондів. Наразі йдеться про те, що олігархи готові за 3-4 роки витратити на оновлення підприємств до 8 мільярдів доларів. Про велику металічну революцію читайте на сторінках видання "Власть Денег" у статті "Железная Ревизия".

Непрограшний бізнес. Попит на хліб, на відміну від інших товарів, стабільний. Відтак, відкриваючи міні-пекарню власник майже стовідсотково не прогадає, продажі продукту - гарантовані. Тим паче, що невеликі цехи з випічки хліба доволі гнучко можуть реагувати на зміни попиту споживачів. До того ж саме міні-пекарні мають шанс завойовувати ринок унікальною продукцією та пропонувати клієнтам випічку за неповторною рецептурою. Для того, щоб відкрити такий бізнес не обов'язково володіти великим капіталом. Адже виробництво не потребує великих площ. Як капітал росте на дріжджах дізнавався "Статус" у статті "Дом для плюшек".