Те, що українські правоохоронці круто змінили свою методику роботи з народом, стало зрозуміло відразу ж після торішніх президентських виборів і перемоги на них Віктора Януковича. Не минає і дня, щоб підлеглі Могильова не засвітилися в різних куточках країни, розганяючи якусь опозиційну акцію. Втім, холоднокровно присікається будь-яке скупчення народу - як політичне, так і неполітичне. Україна скочується до поліцейської держави семимильними кроками, і цю тенденцію фіксують на найвищому рівні і США, і Євросоюз. Деталі - у тижневику ″Коментарі″ у статті ″Як працює репресивна машина″.
Квітень 2011 року став місяцем нестримного зростання єдиної європейської валюти. Хоча західні експерти вважають, що саме в цьому зростанні й полягає слабкість ЄС — дорога валюта не дозволяє деяким країнам обслуговувати свої борги. Торік у Європі вже вибухнула криза суверенних боргів. Тоді дві невеликі країни ЄС — Греція та Ісландія — не змогли заплатити за своїми зобов’язаннями. Нині ж загроза дефолту нависла над Іспанією, Португалією та знову ж таки Грецією. Тему досліджувало видання ″Контракти″ у статті ″Європейський Титанік″.
Через бездумне використання корисних копалин, техногенні катастрофи та забруднення навколишнього середовища, світ все більше звертає увагу на альтернативну енергетику. Сонце - невичерпне, безпечне та дешеве джерело енергії. Його вже використовують для електрифікації та опалення. А в найближчі роки уряди багатьох країн інвестують мільярди доларів у розвиток геліоенергетики. В українських підприємців є всі шанси заробити на цій тенденції. Як саме - читайте у журналі ″Статус″ у статті ″Пусть всегда будет солнце″.