Виробники й дистриб’ютори тепер змушені по-новому реєструвати оптово-відпускні ціни на медикаменти, підвищуючи їх не частіше, ніж двічі на рік. Це - лише один з механізмів влади спрямований на те, щоб зупинити здорожчання лікарських препаратів. На думку експертів, дії контролюючих органів матимуть і зворотний ефект: ліки можуть зникнути із прилавків, причому разом із самими аптеками. Детальніше - в тижневику "Коментарі" у матеріалі ”Лікам наказали стояти на місці”.

Чесне ім’я - понад усе. Після затяжної фінансової кризи банкіри будь-якою ціною намагаються повернути собі довіру та прихильність клієнтів. Заради цього вони посміхаються, муштрують персонал і буквально живуть у соціальних мережах - усяка примха за наші гроші. Більше про те, на що здатні банки, щоб відмити свою заплямовану репутацію, знає "Корреспондент" у статті “Во имя денег”.

Українців промаркують. Під гаслом виконання порад Євросоюзу в Україні вирішили заробити на власних громадянах 10 мільярдів гривень. А заразом встановити над ними тотальний контроль. Чи захистять документи з чипами народ від шахраїв та в чому полягає ризик для простих українців із введенням нового закону про паспортний контроль читайте в діловому тижневику “Контракти” у матеріалі “Паспортний контроль”.