Безкоштовна коштовність. І хоч в Україні медицина на папері безкоштовна, кожну другу гривню в кишені ескулапів українці змушені доплачувати добровільно примусово. Загалом же наші співгромадяни вдячні лікарям щороку на 40 мільярдів гривень. Майже таку ж суму на медгалузь до речі, витрачають в середньому більшість країн ЄС. Щоправда там все легально. Відтак в Україні стартує медична реформа, втім чи вона здатна відбілити білі халати лікарів читайте на сторінках видання ″Власть Денег″ у статті ″Больно, но надо″.
Україна вкотре запевняє про те, що хоче вирватись з газових тенет Росії. Тож Київ шукає альтернативу блакитного палива, яке ріками вливає в наші труби північний сусід. Відповідальність за забезпечення власного тепла бере на себе уряд. Навіть анонсує ″національний проект″ з будівництва терміналу з регазифікації скрапленого газу. Та чи зможе Україна обіцянки перетворити на дійсність і стати менш залежною від російського блакитного палива знає ″Український тиждень″ у статті ″Просто зробіть це!″
Дивіться під ноги. Виробники ламінатів за це літо можуть поки видихнути з полегшенням. Якщо ринок покриття в Україні переживає не найкращі часи, то продажі ламінованого паркету виросли на 20%. Щоправда, роздрібники такими показниками не дуже тішаться, адже націнка на ламінат залишається і досі низькою. Що лежить на підлозі і скільки це коштує дізнавалась ″Деловая Столица″ у статті ″Деньги в пол″.