На кордоні вишикувалися черги вантажівок з медикаментами. Провідні постачальники іноземних ліків стикнулися з проблемами: митники почали вимагати переоформлення кодів продукції. А така процедура, зважаючи на велику кількість найменувань, може затягнутися на кілька місяців. Оскільки склади більшості компаній розраховані на щоденні поставки, на ринку вже бродить привид дефіциту, що автоматично призведе до здорожчання ліків. Це зіграє на руку вітчизняним фармакомпаніям, які отримали додатковий шанс наростити свою долю на ринку. Деталі - у тижневику “Деловая столица” у статті “Проверенный рецепт”.

Весна у парламенті почалася зі жвавої дискусії народних обранців про заборону голосувати “за себе і за того хлопця”. Наші свободолюбиві депутати так і не звикли займати свої робочі місця згідно з отриманими мандатами - 17 нардепів жодного разу за 4 роки не сиділи у своїх кріслах в сесійній залі. А їхні колеги не соромляться розповідати, хто за кого натискає потрібну кнопку під час голосування. Втім головна весняна тенденція парламенту - боротьба за самовиживання. Тему досліджував “Профіль”. Читайте у роботі “Мартовская кнопка”.

З кожним роком жінок-інвесторів в Україні чимдалі більшає. До статевої рівності, звісно, ще далеко, але успіхи жінок вражають: вони інвестують дуже успішно та суперничають нарівні з чоловіками, а часом і перевершують їх. Для роботи на фондовому ринку важлива психологія, а жінки в цьому сенсі стійкіші, що дає їм переваги. Плюс поєднання посидючості та індивідуальних якостей (наприклад, уміння прогнозувати кінцевий результат і аналітика можливих ризиків) допомагає жінкам швидко заробляти. Про жіночий розрахунок - читайте у діловому виданні “Контракти” у матеріалі “Жіночий розрахунок”.