Росіяни лише імітують роботу над гумкоридорами

В оперативному командуванні "Південь" дії окупантів називають імітацією бурхливої діяльності. Адже росіяни не довели до кінця навіть контртерористичну операцію, яку самі ж оголосили в українському територіальному морі на початку березня. Відтак питання мінування моря залишається відкритим.

До теми Росія "начудила" в Чорному морі і змушує Україну розміновувати, – Братчук

Українські військові підозрюють, що окупанти хочуть "зіграти на гуманності", щоб наблизитися до українських берегів під прикриттям тих самих цивільних суден. Після чого вони можуть вибудувати з них "щит" від українських засобів ураження для власних військових кораблів.

Ймовірність ракетних ударів залишається

Також в ОК "Південь" зауважили, що ймовірність ракетних ударів з акваторії Чорного моря залишається високою. Про це говорить перебування у морі ракетних кораблів, готовність стратегічної авіації та застосування берегових ракетних комплексів з Криму.

Довіри країні й армії, де не дотримуються законів і правил війни, не товаришують зі здоровим глуздом, немає,
– підсумували українські захисники.

Вони закликали не нехтувати правилами безпеки, довіряти перевіреним джерелам інформації та не сумніватися у нашій Перемозі.

Оперативне зведення від ОК "Південь": дивіться відео

Більше новин з Півдня України

  • Ситуація на Південному напрямку фронту залишається напруженою. Окупанти зазнали невдач на Херсонщині та Миколаївщині, після чого почали підтягувати резерви з Криму.
  • У Миколаївській області 26 травня обстрілювали Куцурубську та Широківську громади, а над акваторією Очакова працювала ППО. Інформації про постраждалих немає.
  • На Херсонщині росіяни обстрілюють тимчасово окуповані населені пункти, а місцевим кажуть, що це роблять ЗСУ. Жителів, які хочуть евакуюватися, не випускають.
  • На Каховській ГЕС є передумови для затоплення кількох населених пунктів. Російські загарбники не підтримують її споруди у належному стані, що може загрожувати екологічною катастрофою.

Зверніть увагу – Сергій Братчук розповів про ризики для Одещини та заміноване Чорне море: дивіться відео