Цинічні дії росіяни розпочали після оприлюднення даних про тіла загиблих під завалами. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Зверніть увагу Заради відеоролика: у Маріуполі росіяни з танка розстріляли щонайменше 6 людей

Дані про загиблих неможливо отримати

"Перші будинки по проспекту Єдності 56 – 60 за посиленою охороною зі залученням "державних волонтерів" знесено", – написав Андрющенко.

Наразі росіяни нищать докази воєнних злочинів, адже пошук загиблих в розтрощених будинках фактично скасували.

Дані про нові тіла загиблих неможливо отримати у зв'язку з тим, що після знесення все вивозиться на сміттєзвалище Лівобережного району,
– заявив радник міського голови Маріуполя.

Він повідомив жахливий факт – якщо у відповідних будівлях залишались тіла вбитих російськими окупантами людей, то їх разом зі сміттям вивантажено на сміттєвому полігоні. Нелюдське поводження навіть зі загиблими набрало нечуваних обертів.

Що відбувається в Маріуполі: останні новини

  • 3 червня Петро Андрющенко також повідомив, що в окупованому Маріуполі росіяни вирішили посилили фільтраційні заходи. Окупанти бояться бунтів і забороняють виїзд з міста.
  • Водночас на співпрацю з проросійськими бойовиками перейшли поліцейські, які залишилися в Маріуполі. Зрадники вирішили працювати в окупаційних органах квазіреспубліки.
  • Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що окупанти відновили у місті смертну кару та продовжують вбивати місцевих.
  • Мешканці міста фактично опинилися у полоні російських окупантів, адже не можуть покинути його, щоб не пройти через "фільтраційні" табори. Загарбники продовжують тортури і навіть організували для людей в Маріуполі ще одну фільтраційну тюрму.
  • Крім того, у місті виявили вже низку масових поховань загиблих мирних мешканців. Злочини росіян в Маріуполі жахають, кількість вбитих цивільних колосальна – адже тіла загиблих вкладають фактично в кілька шарів. Зокрема, на одному кладовищ виявили нові поховання в 25 траншеях. Окупанти маскують поховання під нібито індивідуальні.

Зауважте – Петро Андрющенко про ситуацію в Маріуполі: дивіться відео 24 каналу