Як розповіли у Маріупольській міській раді, у планах окупаційної "влади" – знести цей напис і встановити російськомовний.

Важливо Це дорога в один кінець, – Андрющенко пояснив, як окупанти затягують людей у Маріуполь

Міськрада Маріуполя показала відео, на якому загарбники говорять про демонтаж напису.

Буде виправлено на нормальну російську назву російського міста,
– сказав чоловік на записі.

Зауважимо, що українське й російське написання назви міста відрізняється літерою "і", чинний напис пофарбований у кольори прапора України.

Люди голодують, поки окупанти деукраїнізовують стелу "Маріуполь"

Міськрада зазначає, що доки агресори займаються деукраїнізацією стели, люди в Маріуполі голодують, у місті досі немає води, світла та газу.

"Місто вщент зруйноване та вже на межі епідемії. "Русскій мір" – він такий", – підсумовує законна влада Маріуполя.

Яка ситуація у Маріуполі

  • Російські окупанти, нещадно знищивши Маріуполь, тепер намагаються захопити все, що ще вціліло. Так, нещодавно вони захопили місцеві відділення Укрпошти й встигли навіть присвоїти їм російські поштові індекси.
  • Маріупольці, яким вдалося вижити протягом кількох місяців нещадних бомбардувань та обстрілів, зараз годинами стоять під спекою у чергах за жалюгідною "допомогою" від Росії, а стабільного водопостачання у місті досі немає. Черги за жменькою продуктів щодня сягають від 1,5 до 2 тисяч людей.
  • При цьому окупанти нахабно "хазяйнують" у маріупольських школах – звідти вивозять усі підручники українською мовою. Натомість загарбники завозять свої, російські книги, а "розумні дошки" крадуть й переправляють у тимчасово окупований Донецьк.
  • За останніми даними Петра Андрющенка, загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Маріуполі загинули близько 22 тисяч людей.

Скабєєва нахабно бреше, що Росія "привезла" метал до Маріуполя: дивіться відео