Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних сил України 17 вересня. Зазначають, що окупанти у відчаї, адже для того, що звести нову переправу, затопили 9 вагонів.

Увага Внаслідок удару по Херсону "мінуснулись" 180 окупантів: 5 днів розбирали завали

У зв'язку з успішними діями Сил оборони щодо виведення з ладу всіх переправ через Дніпро на Херсонському напрямку, окупанти готують собі шляхи відступу. Так, в районі Каховської ГЕС, для побудови переправи, вони затопили 9 вагонів,
– повідомили у Генштабі.

З логістикою в окупантів усе дуже погано

ЗСУ уже не вперше руйнують спроби окупантів відновити понтонні переправи. Так, впродовж 11 – 12 вересня українські воїни вразили ще дві.

Британська розвідка також повідомляла, що ЗСУ не дають окупантам підтягнути резерви через Дніпро. А ось відновлювати Антонівський міст загарбники уже навіть не намагаються. Нарешті зрозуміли, що це марно та заявили про це публічно.

Тож перепливати Дніпро доводиться на моторних човнах, які крадуть російські вояки у місцевих. Оскільки місцеве населення відмовляється забезпечувати окупантів продовольством навіть під примусом, а поповнювати запаси та боєкомплекти треба.

Ба більше, низка підрозділів окупаційної армії в Херсонській області отримала наказ про виведення особового складу на лівий берег Дніпра, використовуючи для цього знову ж таки моторні човни.

ЗСУ влаштували пастку окупантам в Херсоні

  • Також зазначають що українські військові завдали удару по будівлі, де розміщувався особовий склад та військова техніка ворога у Херсоні. У результаті ліквідували близько 180 окупантів.
  • Радник голови ОП Михайло Подоляк наголосив, що на Півдні триває абсолютно прогнозована спецоперація зі звільнення території Херсонської області.
  • Українські бійці вже деокупували чотири громади на Херсонщині. Попри обстріли, люди повертаються додому.
  • Водночас в оперативному командуванні "Південь" зазначили, що ситуація на цьому напрямку залишається досить напруженою. Але, хоч сили ворога ще потужні, вони вже розхитані та розосереджені.

Більше про це – в ОК "Південь" здивували хорошими новинами: дивіться відео