Гауляйтерська "влада" Херсона заявила, що усі мирні жителі міста мають негайно його покинути. Причина – нібито "напружена ситуація на фронті". Відповідне оголошення так звана "адміністрація Херсона" окупантів оприлюднює на своїх сторінках у соціальних мережах.

До теми Не знали навіть США: Залужному вдалося втаємничити план оборони України перед вторгненням, – ЗМІ

Окупанти хочуть залишити місто та забрати з собою людей

Російські загарбники заявили, що мирні жителі Херсона та всі підрозділи та так звані "міністерства цивільної адміністрації" мають сьогодні переправитися на лівий берег Дніпра.

Через напружену ситуацію на фронті, підвищену небезпеку масованих обстрілів міста та загрозу терористичних атак усі мирні жителі мають негайно покинути місто та переправитися на лівий берег Дніпра! Подбайте про безпеку своїх рідних та близьких! Не забувайте документи, гроші, цінні речі та одяг,
– заявили окупанти.

Росіяни, які прийшли на нашу землю з війною, цинічно удають, що непокояться за мирних українців та намагаються прикрити свій провал на Південному напрямку вигаданими терористичними атаками ЗСУ.

Радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань повідомив, що окупанти вивозять з Херсона майно і документи банку, а також паспортного столу. До понеділка виїдуть російські торгові мережі.

Людям кажуть, що то тимчасово – приходьте через декілька тижнів. Прийдемо, в українське!,
– написав Хлань.

Ворог готує Херсон до вуличних боїв

До теми – коли ЗСУ звільнять Херсон та Луганщину: дивіться відео