"Кар'єрний" шлях покидька

У Луганську селіванов працював на місцевому телебаченні, де вів абсолютно мракобісну програму "друзі майора селіванова". Сенс програми зводився винятково до розпалювання ненависті щодо українців.

Актуальне "Нєт смисла унивать", або Мініатюра про те, як окупанти розплачуються за сльози українців

Такий цінний кадр, звичайно, не міг довго животіти в Луганську, й після початку "спецоперації" селіванова відправили працювати поліцаєм на важливу ділянку фронту – до Мелітополя та Бердянська. Але там з ним трапилася звичайна для "русского міра" історія – полум'яного патріота у найкращих традиціях "новоросії" відправили на підвал.

Ницість – головна "чеснота" окупантів

Це стало важким ударом для російської патріотичної громадськості. Соратники селіванова, звичайно ж, оголосили його арешт підступами "агентів київської хунти" у москві!

Радимо Чому Баба Лаврівна – найгучніший ляпас по старому Києву, який слід знести

Імперці в телеграм-каналах почали вимагати пояснень. Але в процесі розбірок відкрилася прикра деталь – з'ясувалося, що відважний майор селіванов поїхав на підвал за педофілію (що підтвердив відомий диякон рпц кураєв).

Неймовірно! Хто міг уявити таке. російський нацист – і раптом педофіл! Психопат, який поїхав мізками, виявився збоченцем. Оце так!

Зверніть увагу – мер Енергодара розповів про ситуацію в окупованому росією місті: дивіться відео