Про це 24 каналу розповів радник голови Херсонської ОВА, військовослужбовець ТрО Сергій Хлань. Він наголосив, що окупанти навіть змагаються, кому вдасться більше накрасти.

Зверніть увагу Важко, але треба знайти шлях додому: Верещук знову закликала евакуюватися з Херсонщини

Грабують один в одного награбоване

Там шалений бандитизм. Вони (окупанти та колаборанти – 24 канал) їздять по підприємствах і до самих підприємців. Те, що було у 1990 роки – це ще добрий мультфільм, якщо порівнювати з тим, що відбувається зараз на тимчасово окупованій Херсонщині,
– заявив Хлань.

За його словами, російські загарбники та колаборанти грабують людей і навіть грабують награбоване. Тобто вони вже крадуть один в одного, як щурі.

"Якщо українські партизани їх не дістануть, то вони самі себе загризуть", – наголосив Хлань.

Окупанти та колаборанти перелякалися й поховалися

Утім, він зауважив, що протягом останнього тижня взагалі нікого немає – суцільна тиша, тобто від колаборантів та окупантів нічого не чути. Хлань пояснив, що вони перелякалися наших Збройних Сил, які почали нищити їх по тилах.

Це почало відбуватися, коли в центрі Херсона ЗСУ знищили росгвардію – точково та ювелірно. Тоді поховалися і колаборанти, і фсбшники,
– підкреслив Хлань.

За його словами, колаборанти бояться наших партизанів, тому десь переховуються. Водночас подейкують, що фсбшники зачаїлися в якійсь лікарні серед цивільних, і вже навіть у військовій формі не ходять, бо так бояться.

Читайте також В аеропорту Чорнобаївки вже немає нічого живого, все знищене детонацією, – активіст

"Кажуть, що деякі російські окупанти взагалі переодягаються в цивільне, купляють старенькі машини й тікають до тимчасово окупованого Криму", – розповів Хлань.

Хлань розповів про бандитизм на тимчасово окупованій території Херсонщини: дивіться відео


Ситуація на Південному напрямку: останні новини

  • В оперативному командуванні "Південь" повідомили, що наші Збройні Сили на південному напрямку 17 липня знищили одразу 2 склади ворога. Крім того, літаки штурмової авіації Повітряних сил ЗСУ завдали жорстких ударів по скупченнях російських окупантів.
  • Там також зазначили, що російські окупанти наразі продовжують облаштування оборонних рубежів. За їхніми даними, ворог не веде активних бойових дій через деморалізацію особового складу.
  • Крім того, значну роль відіграють і проблеми з логістикою та влучна робота наших ракетно-артилерійських підрозділів. Однак все ж російські загарбники намагалися теж завдавати ударів авіацією.