Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Олег Рибачук

Голова громадської організації Центр UA
 • blog_ava
  Якщо Зеленський не зробить висновки по Трубі, Богдану та Коломойському, його "зметуть", – Гнап
  Про прослуховування директора ДБР Романа Труби, про президентство Володимира Зеленського та Петра Порошенка та про Революцію Гідності в шосту річницю – у програмі "Політанатомія" обговорили журналіст-розслідувач Дмитро Гнап, політичний експерт Олек Саакян та членкиня Ради громадського контролю НАБУ Тетяна Козаченко.
 • blog_ava
  Чому в бюджеті немає обіцяного росту економіки: у "Слузі народу" дали відповідь
  Про бюджет на 2020 рік та економічне зростання, голосування щодо відкриття ринку землі в Україні, а також ймовірну зустріч Зеленського з Путіним – про це в ефірі 24 каналу у програмі "Політична анатомія" розповіли Роман Лозинський, Галина Янченко, Олександр Сурков, Микола Давидюк, Роман Безсмертний, Євген Назаренко та Роман Сластьон.
 • blog_ava
  Чому "слуги народу" ледь не провалили голосування щодо Дубневича
  Про покарання для корупціонерів, зняття недоторканності з Ярослава Дубневича, а також мораторій на продаж землі – у програмі "Політична анатомія" на 24 каналі говорили депутат від "Слуги народу" Микола Сольський, депутат від "Голосу" Роман Лозинський, політолог Володимир Фесенко, засновник експертної організації Statewatch Олександр Лємєнов та експерт з адмінреформи Юрій Ганущак.
 • blog_ava
  Медовий місяць Зеленського і "Слуги народу" закінчився, – Рибачук
  До найбільшої парламентської фракції прийшла перша криза. І це лише початок. Цю політичну силу чекає доволі непростий період.
 • blog_ava
  Не можна прочитати 200 правок за годину: суперечка депутатів від "Голосу" та "Слуги народу"
  Про перевірку депутатів на поліграфі, про хабарництво та групи впливу у монобільшості, про тексти законопроєктів та розкол в партії "Слуга народу" – у програмі "Політична анатомія" на 24 каналі говорили народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова, політолог Олексій Мінаков, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура та членкиня наглядової ради НАБУ Тетяна Козаченко.