Тепер петицію має розглянути прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це стало відомо із сайту звернень до Кабміну, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Ми не братські народи, – Ткаченко обурився через російські наративи на Festival Arsmondo Slave

Ткаченка просять звільнити з посади

Петицію про звільнення Ткаченка створили 7 березня цього року. Вона вже набрала понад 25 267 голосів.

У петиції просять Дениса Шмигаля зробити подання до Верховної Ради про звільнення з посади міністра Олександра Ткаченка. Причина – "неналежне виконання своїх посадових обов’язків".

Зауважимо, що звільнити Ткаченка може тільки парламент.

Кабмін відповів авторам петиції

3 червня автори петиції на сторінці у Twitter опублікували скриншот відповіді Кабміну на петицію про звільнення Ткаченка. У листі від уряду йдеться про те, що термін збору підписів завершився і петиція буцімто не зібрала потрібні 25 000 голосів, хоча її підписали 25 470 осіб.

Також у відповіді йдеться, що петиція буцімто не відповідає вимогам.

Відповідь Кабміну
Відповідь Кабміну / Фото УНБ

Згодом у Кабінеті Міністрів України заявили, що збір підписів триває, а повідомлення, яке отримали ініціатори збору підписів – наслідок помилки у старій системі петицій. В уряді кажуть, що ця помилка ніяк не вплине на подальший розгляд петиції.

Збір підписів на петицію про звільнення Олександра Ткаченка з поста Міністра триває. Повідомлення автору, що петиція не набрала голосів, є виключно наслідком логічної помилки в старій системі петицій. Ця помилка ніяк не впливає на подальше опрацювання петиції,
– йдеться у повідомленні Кабміну.

Петиція таємно зникала

8 травня петиція за відставку Олександра Ткаченка зникала з сайту Кабміну. Тоді її не було у списку, а після переходу за прямим посиланням відображалася "помилка 404" з уточненням, що сторінку видалено, або перенесено на іншу адресу.


Петиція зникала з сайту / Скриншот

Згодом петиція знову відображалась на сайті.

Ткаченко відреагував на перейменування Росії в Московію

Раніше Олександр Ткаченко розповів, що процес перейменування Росії потребує серйозної експертної думки.

"У нас є цілий інститут національної пам'яті, де працюють відповідні фахівці, які можуть долучити додаткових експертів для того, щоб мати остаточне історичне підґрунтя для прийняття досить серйозного рішення", – заявив міністр.

На його думку, будь-які рішучі дії потрібно вмотивувати та пояснити. Ткаченко додав, що історична складова є пріоритетною.