Деякі сміливці таки зізналися, чим не догодив їм Онопенко. Закидали йому гори нерозглянутих справ та протекцію деяких високопосадовців.

“Я особисто не вірю, через що, через те, що ми протягом п’яти років перебуваємо у постійній боротьбі, ми не працюємо, ми боремося. Ми боролися з апеляційними судами, ми боролися з вищими судами, були в конфронтації до них, ми боролися з Кабінетом міністрів, з ВР з обома президентами. Ми боремось і до чого ми доборолися, доборолися до того, що у Верховному суді нічого немає. Не те що немає процесуальних повноважень, у Верховному суді функцій немає”, - каже суддя Віктор Кривенко.

Колись соратниця, а тепер головна опонентка Василя Онопенка суддя Лілія Григор'єва каже - жодного тиску на її колег не було. Всі підписи проти Онопенка збирали по-чесному. Також запевнила у чистоті своїх намірів.

“Якщо ви хочете знати чи заплатили мені, то я можу сказати, що мені ніколи ніхто не платив, ні на протязі роботи 33 років в судовій системі. В Верховному суді вже 14 років я грошей за свою позицію, чи за свою думку не беру”, - каже голова Організаційного комітету для проведення Пленуму ВС Лілія Григор'єва.

Сам винуватець пленуму Верховного Суду задоволений. Каже, на недовірливих колег не ображається та й немає наміру з ними поквитатися. До того ж Василь Онопенко пообіцяв - деякі зауваження стануть у пригоді, адже попереду - роботи непочатий край. Тепер, судді не мають права чіпати голову ВСУ цілий рік.

“Все гаразд, Верховний суд буде діяти. Інша ситуація, якими повноваженнями він буде наділений, ви знаєте мою позицію, про те що треба реалізувати рішення Венеціанської комісії і реалізацію Парламентської асамблеї ради Європи, повернути Верховному суду повноваження”, - каже голова ВСУ Василь Онопенко.

Нагадаємо, Онопенко був обраний на посаду голови Верховного суду 2006-го року. Його повноваження спливають 29 вересня цього року.