Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк. За його словами, загарбники шукатимуть цапів-відбувайлів.

Цікаво Зайшли на 42 квадратні кілометри, – російські добровольці про успіхи й роль українців в операції

Росіяни почали панікувати після подій на Бєлгородщині

За словами Черняка, сказати, що "звільнення" Бєлгородщини викликало паніку і шок в окупантів – це нічого не сказати.

І ми бачили своїми засобами, і це є в відкритому доступі, ці колони автобусів, які вивозили, які намагалися евакуювати знову ж якихось представників російської влади. Протягом останнього року, я не пам'ятаю, тричі чи навіть чотири рази вже було замінено вищий склад російських окупаційних військ. Вони ставлять воєначальників,
– зауважив представник ГУР.

Він додав, що воєначальники, безумовно, не справляються, тоді їх замінюють. Окупанти сподіваються, що наступний буде кращим, а результату немає.

"Вони будуть шукати зараз, ну це російська традиція, шукати якихось стрілочників і їх карати. Голови полетять, так. Чи буде результат – невідомо. Розумієте, вони сподівалися, що вони – справді наймогутніша, найсильніша армія світу і в них все під контролем. Насправді розікрали, брехали, нічого не робили. Тому мають абсолютно очікувані проблеми", – пояснив Черняк.

Наразі триває підготовка, щоб зняти якісь певні частини, які воюють на території України, і перекинути їх для підсилення російського кордону.

"Це для них несподіванка. Ми маємо розуміти, що ворог теж планує, ворог теж рахує. Сподіватися, що вони знімуть десь, де мають успіх – ми так не вважаємо", – підсумував представник ГУР.

Варто прочитати Чи можуть у Білорусі відбутися події, як на Бєлгородщині: оцінка ГУР

Операція в Бєлгородській області: коротко

  • Російський добровольчий корпус та легіон "Свобода Росії" 22 травня оголосили про звільнення територій країни-терористки від режиму кремлівського диктатора Владіміра Путіна.
  • В Бєлгородській області запровадили так звану "контртерористичну операцію". Проте вона тривала всього 2 дні – до 23 травня. Тамтешній губернатор Вячєслав Гладков взагалі почав розповідати, що усіх диверсантів буцімто вдалося знищити, тому "контртерористичну операцію" нібито вирішили зупинити.
  • Добровольчі формування спростували інформацію, що у них були великі втрати внаслідок цього рейду. За інформацією РДК, загинули 2 людини, а ще 10 – зазнали поранень.
  • Також бійці продемонстрували трофеї з Бєлгородської області. Зокрема, їм вдалося захопити БТР-82.