Таке рішення прийняли на з'їзді партії, пише "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Для Бойка купують соціологів, аби виборці повірили в його хороші шанси на виборах, – ЗМІ

Політсила заявила, що є готовою брати участь у президентських і парламентських виборах.

Зокрема, головою "Опозиційного блоку" обрали Бориса Колеснікова, який закликав гуртуватись навколо Вілкула.

"Ніякого розколу немає. Наше завдання – президентські та парламентські вибори", – сказав той.

Нагадаємо, 9 листопада співголова політичної партії "Опозиційний блок" і однойменної парламентської фракції Юрій Бойко та позафракційний народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя". Напередодні кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука обрали головою політради партії "За життя". 20 листопада народних депутатів Бойкоа та Льовочкіна виключили з партії "Опозиційний блок" "за співпрацю з владою та зраду інтересів виборців". Це питання було розглянуто на засіданні фракції, і вона більшістю голосів – 22 людини – не підтримала Юрія Бойка в його діях.

Хто такий Олександр Вілкул? Екс-регіонала активісти звинувачували в організації "тітушок" для боротьби з демонстрантами на підтримку Євромайдану у Дніпрі 26 січня 2014 року. Також дніпровські бізнесмени Геннадій Корбан і Борис Філатов, який нині є головою міста, закидали Вілкулу переслідування, через що змушені були виїхати з країни.

Запам'ятався Вілкул і підкупом виборців у 2015 році. А 18 січня 2018 року він став одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

У медіапросторі Вілкула пам'ятають через бійку з нардепом Володимиром Парасюком після ефіру на "112 каналі" у 2016 році. В прямому ефірі депутати дискутували на підвищених тонах. Зокрема, Вілкул ухилявся від прямої відповіді на питання Парасюка "Чи напала Росія на Україну?". Парасюк, зі свого боку, заперечував,що отримував гроші від екс-лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана, чим йому неодноразово дорікав Вілкул. Під час словесної перепалки Вілкул образив Парасюка, назвавши його "імбецилом недорозвиненим". Тоді Парасюк дочекався під студією свого опонента та завдав удару по голові Вілкулу. Під час бійки Парасюк отримав кілька ударів у відповідь в обличчя від Вілкула. Депутатів розняла охорона. Пізніше Парасюк пошкодив автомобіль Вілкула, який перебував на парковці телеканалу, і влаштував словесну перепалку з водієм автомобіля.

Відео: бійка Вілкула з Парасюком